American Patrol houdt zich bezig met het reconstrueren van Amerikaanse infanterie eenheden die in de Tweede Wereldoorlog in Europa hebben gevochten. We proberen het leven van een gemiddelde G.I. zo waarheidsgetrouw als mogelijk weer te geven. Wij binden ons niet aan één enkele eenheid, maar wisselen om ons zo meer te kunnen verdiepen en onze kennis te verbreden. Onze groep is zeer actief en we nemen deel aan evenementen in zowel binnen- als buitenland. Daarnaast komen we samen op trainingsdagen om aan onze basisvaardigheden te werken, zoals veldformaties, exercitie, wapenveiligheid etc.


Vereniging Historische Militaria
American Patrol
Contact: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor meer informatie over onze groep, zie www.AmericanPatrol.nl